Batıkent Cad-Cam Diş

Batıkent Dijital Diş Hekimi

Diş hekimliğinde cad cam uygulamaları son senelerde çokça kullanılır hale geldi. Cad Cam Diş Hekimliği bilgisayar destekli tasarım. Bilgisayar destekli üretim anlamına gelir. Hekimin Kliniğinde özel birkaç sistem olması gerekir. Hekim hasta ağzında gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra özel bir tarayıcı ile ağzı tarıyor. Ağızın ölçüsü bilgisayar sistemine 3 boyutlu olarak geçiyor. Daha sonra bilgisayar destekli tasarım evresi başlıyor.

Cad Cam diş

CAD-CAM diş hekimliği teknolojisinde; hazırlanan dişlerin ölçüsü kamera yardımı ile fotoğraflanarak (dijital) alınır. Elde edilen ölçü 10 mikron (1 mm’nin yüzde biri) hassasiyetindedir. (Böylelikle kaplama altıda ileride oluşabilecek çürüklerin önüne geçilmiş olur.) Dijital olarak alınan ölçü üzerine bilgisayar ortamında tasarım yapılır. hazırlanan sanal tasarımlar kazıma ünitesine yönlendirilerek hazır porselen ve zirkonyum bloklardan elde edilir. Kısa bir süre içerisinde kenar uyumu, sağlamlık ve estetiği bir arada barındıran restorasyonlar elde edilir. Tüm ağız üç boyutlu olarak görülebildiğinden hazırlanan restorasyonların etrafında gıda birikimi, yükseklik gibi olumsuzluklar gözlenmez.

Randevu Alın

Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin yerini alamaz. İçerik asla teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir.

威而鋼 進口壯陽藥

「幸好,到目前為止,三大壯ED藥物犀利士、威而鋼、樂威壯都有很好的效果。其中,犀利士是最有安全有效的陽痿治療藥物」。 犀利士是「第五型磷酸二脂酶抑制劑」(PDE5 inhibitor),服用後30分鐘起效。

Menü