Batıkent Diş Beyazlatma

Ankara-diş-beyazlatma

Batıkent Lazerle Diş Beyazlatma

Lazerle diş beyazlatma işlemi klinikte kontrollü bir şekilde uygulanan bir yöntemdir. Burada beyazlatma ajanları kullanılarak ve lazer desteğiyle dişlerinizin doğal rengi ağartılır. Yani 3,5 ton açılır. Bunun sonrasında kişiye özel hazırlanan plaklarla ev tipi beyazlatma sistemine geçilir. Bu sistemde önemli olan kişinin birer gün aralıklarla düzenli bir şekilde ara vermeden bu işlemi bitirmesidir. Yine burada önemli olan beyazlatmanın kalıcılığı açısından çay ve kahve gibi dişlerde lekelenmeye sebep olabilecek gıdalardan uzak durmasıdır.

dis-beyazlatma-uygulaması

Herkes Lazerle Diş Beyazlatma Yaptırabilir mi?

Maalesef herkese lazerle diş beyazlatma yapılamaz. Bazı kişilerde sadece ev tipi beyazlatmayla bile sonuç alınabilir iken, bazı kişilerde ise sonuç alamıyoruz. Diş beyazlatma işlemi ana rengi koyu olan dişlerde bir jel ve ışık yardımıyla dişin 3,5 ton kadar renginin açılması işlemidir. Ancak bu işlemde dişi istediğimiz renge getirmek değil dişin izin verdiği ölçüde dişin ana tonu üstünden ilerler.

2 tip beyazlatma vardır.

  • Bunlardan birinde klinik ortamda lazer veya halojen ışık yardımıyla dişlerin üstüne bir jel sürüp daha sonra belli bir süre ışık altında kaldıktan sonra dişin açılabileceği renge gelmesini beklenir.
  • Diğer tip de ise hastanın dişlerine uygun olan özel bir plak hazırlanır jel hastaya teslim edilerek hastanın evde verilen süre içinde uygulamasıyla diş renginin açılması sağlanır.

Genelde böyle durumlarda hastalarımızdan dişe herhangi bir zararı var mı? Diş minesini inceltir mi? Gibi sorular geliyor. Ancak uygun jel seçilir, uygun sürelerde uygulama yapılırsa yapılan işlem hiçbir şekilde dişlere ve mineye zarar vermemektedir. Fakat şöyle bir dezavantajı var tıpkı solaryuma gidip ten rengimizin koyulaşıp daha sonrasında açılması gibi beyazlatma işlemi de geri dönüşümlü bir işlemdir ve belli periyotlarla dişin tonu yavaş yavaş geriye doğru sarmaya başlar. Bu arada hiçbir zaman eski koyuluğuna gelmemekle birlikte hastalar tabi açık renk dişe alıştıkları için onlar için çok koyu renk bir görüntü olarak görünür. Öyle durumlarda aynı sürede olmasa da 15 dakikalık kısa seanslarla yeniden beyazlatma işlemi yapıldığında hastanın dişleri normal halinden çok daha beyaz hale gelmektedir.

Randevu Alın

Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin yerini alamaz. İçerik asla teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir.

威而鋼 進口壯陽藥

「幸好,到目前為止,三大壯ED藥物犀利士、威而鋼、樂威壯都有很好的效果。其中,犀利士是最有安全有效的陽痿治療藥物」。 犀利士是「第五型磷酸二脂酶抑制劑」(PDE5 inhibitor),服用後30分鐘起效。

Menü